1000 znaków o blogu

 

Jak wiadomo każdy szanujący się pozycjoner prowadzi lub zacznie prowadzić swojego bloga na ten jakże ciekawy temat. I ja postanowiłem dołączyć do tego grona. Nie będę jednak pisał o swoich większych lub mniejszych sukcesach (no może czasami:) ) Na stronie www.conect.com.pl chciałbym się skupić na konkretach, czyli przedstawić narzędzia pozycjonerskie, z któych korzystam na codzień w swojej pracy.

Jak już zapewne wiesz internet jest ełen różnych stron oferujących najróżniesze narzędzia pozycjonera. Po co więc jeszcze kolejna tego typu strona?

To już pozostawiam Twojej ocenie.

Tę stronę w założeniu ma wyróżniać to, że wszystkie prezentowane tu narzędzia są już sprawdzone w boju. Tzn. ich przydatność sam, osobiście i niejednokrotnie przetestowałem. Dlatego z czystym sumieniem mogę je polecić i… zalinkować do ich strony ;).

OK chyba już wklepałem 1000 znaków. Wystarczy.

Zapraszam do przeglądnięcia moich zasobów.

PS. A jeśli znajdziesz jakieś fajne narzędzie, które wykorzystujesz w swojej pracy i chciałbyś je polecić innym to napisz krótki komentarz w księdze gości. Jeśli będzie ciekawy i merytoryczny zostanie tu opublikowany a Ty zyskasz kolejnego linka ;)